Regulamin

Regulamin domu wypoczynkowego

Doba hotelowa
  1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyajzdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu
  2. Po zakwaterowaniu w dniu przyajzdu, właściciel posesji zgłosi się do Państwa w celu meldunku oraz uregulowania należności za pobyt.
  3. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym terminie, pobrana należność nie podlega zwrotowi. Nie ma też możliwosci obniżenia ceny usług za niewykorzystany czas,
Pensjonat
  1. Każdy z Państwa otrzymuje również z kluczem do pokoju klucz do drzwi wejściowych głównych. Prosimy o zamykanie drzwi za sobą.
  2. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych. Gość powinien zawiadomić właściciela pensjonatu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Prosimy o niedokonywanie napraw we własnym zakresie.
  3. Zachowanie gości i osób korzystających z usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług
Pokoje
  1. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczy również łazienek). Palenie dozwolone jest na zewnątrz budynku i na balkonie.
  2. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do klienta.
  3. Właściciel może omówić dalszego świadczenia usług osobom, które naruszają porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

Z góry dziękuję za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, ze będziecie Państwo zadowoleni z pobytu

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta, ale masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie,
a chętnie na każde odpowiemy i pomożemy wybrać odpowiedni pokój.